Papierowy smok z rozpiętymi skrzydłami do wykonania z jednej kwadratowej kartki papieru. Taki model świetnie będzie wyglądał podwieszony pod półką na np. cienkiej żyłce.
Papierowy smok z rozpiętymi skrzydłami do wykonania z jednej kwadratowej kartki papieru. Taki model świetnie będzie wyglądał podwieszony pod półką na np. cienkiej żyłce.
Do poradnika Jak zrobić smoka z rozpiętymi skrzydłami z papieru przypisano następujące tagi:
origami dragon smok smoka skrzydła skrzydłami latającegoPoradnik Jak zrobić smoka z rozpiętymi skrzydłami z papieru skomentowało 12 osób.
Dec 15, 2012
No Bardzo Fajne i pomysłowe jakbyś mógł tylko to zrobić dla mnie to by było dobrze ;) 5/5
Oct 24, 2012
MY CHCEMY SPRYCIARZY BEZ REKLAM!!!
KOPIUJCIE TO I WKLEJAJCIE DO INNYCH FILMIKÓW
Nov 19, 2010
Superowy!A w połączeniu z smokiem z mojego filmiku i ze smokiem z innego filmiku na Spryciarzach można odegrać wojnę
smoków:)
Aug 23, 2010
też się z niego ciesze ale troche to żmudne bo ja zrobiłem baze ryba i czekałem aż on[a] zrobi ale to nic 5/5
May 31, 2010
Fajny model smoka złożyłem go ale powinieneś wyostrzyć obraz bo nie widać w niektórych momentach dam 4/5