Jest kilka sposobów na zrobienie lontu szybko palnego. Jednym z nich jest użycie np. nafty lub denaturatu i żelaza. Zobacz jak to wygląda i jak przygotować taki lont.
Jest kilka sposobów na zrobienie lontu szybko palnego. Jednym z nich jest użycie np. nafty lub denaturatu i żelaza. Zobacz jak to wygląda i jak przygotować taki lont.
Do poradnika Jak zrobić lont szybkopalny #1 przypisano następujące tagi:
szybko lont pirotechnika szybkopalny palny spalającyPoradnik Jak zrobić lont szybkopalny #1 skomentowało 21 osób.
Jan 09, 2012
Ja pier*dole jak jeden mówi to niech mówi jeden a nie kamerzysta się ciągle wcina... jak mnie to wkur*wia
Aug 28, 2011
mnie by było łatwiej bez rękawiczek :)
a jak już w rękawiczkach to w chirurgicznych
Jul 15, 2011
słuchaj mały ja na twoim miejscu nie umieszczałbym takiego filmiku bo to jest na każdej stronie ja interesuje się chemią od 4 lat i wiem conieco i uwierz mi że lont ma niegasnąć od wiatru. a to towoje szkło lab może masz troche ale to nic założe sie że nie wiesz do czego służy połowa tych szkieł a pozatym adres email i www umieszcza sie w opisie sam sobie szkodzisz tak wygłupiając sie przed kamreą najlepszym kątem jaki możesz zrobić sam w domu jest wziąc sznurek z konopii odciąć 1 - 2 m następnie wytwarzasz mieszanine prochu fb - chloran potasu siarka i magnez lub aluminium i dotego dodajesz troszke dekstryny - maka w rozkłacie termicznym tak ok na 10 g fb 1 g dekstryny i zalewasz to wodą w jakim ś naczynku i maczasz w tym sznurek i zostawiasz do wyschniecia gwarancja ze nie zgaśnie od niczego może oprócz dużej ilości wody i oga dziecko -- chemia nie dla małych
na pocieszenie dobra jakość filmu a podaj dokładny model kamerki sony