Prowadzenie auta w poślizgu, czyli drifting i jego nauka. Dowiecie się wszystkich najważniejszych informacji odnośnie nie tylko stylu prowadzenia auta w poślizgu ale także przygotowania samochodu do takich wyczynów.
Prowadzenie auta w poślizgu, czyli drifting i jego nauka. Dowiecie się wszystkich najważniejszych informacji odnośnie nie tylko stylu prowadzenia auta w poślizgu ale także przygotowania samochodu do takich wyczynów.
Poradnik Jak nauczyć się driftu - akademia driftingu #1 skomentowało 4 osób.
May 01, 2012
Mam takie zapytanie. W filmach itd. (wiem że to połowa ściem) jak drifterzy ruszali z miejsca to im koła obracali i jednoczesnie robili drift( startowali driftem), mógłbyś pokazać jak takie coś zrobic??
Sep 02, 2011
Przepraszam, to jest mój pierwszy komentarz, ale może czegoś nie zrozumiłem - porady praktyczne - to wg. mnie - dla szarego "ludzia", ale spawanie mostu - to co to jest ????? Więć to porady dla zawodników i innch samobójców,ale dla normalnych użytkowników to o kant. Ja takie coś Maluszkiem robiłem bez żadnych problemów i ograniczeń 15 minut na zwyklej zaśnieżonej drodze. Sorry za krytykę, ale ja patrzę na takie porady jako zwykły użytkownik dróg, naszych podłych - chcę tu przeżyć, a nie szpanować. A teraz się obraźcie - nic nie pokazał, a się wymądrza.
Sep 03, 2011
Marek, drifting to sport który uprawia się na torze :) Profesjonalny samochód do driftingu to grube tysiące złotych, ale odpowiednio przerobiony RWD wystarczy na początek. Dla takich początkujących są właśnie te rady, kiedy zaczynają śmigać po jakichś pustych placach czy coś :)