Jak naprawiać i konserwować gramofon BERNARD

Poradnik dodany przez: eryk3319
20468 0

Cześć, witajcie w moim elektronicznym filmiku. Dziś chciałbym zaprezentować Wam, jak naprawić gramofon bernard.

Naprawa starych gramofonów przyniesie wiele frajdy każdemu, kto lubi obchodzić się z elektroniką pokrytą patyną czasu. Dziś, na przykładzie gramofonu bernard pokażę Wam, jak naprawić gramofon.

Słuchanie płyt winylowych to prawdziwa gratka dla każdego, kto kocha romantyzm poprzednich epok. Nagrania na winylach często pozbawione są cyfrowej doskonałości i własnie dlatego, że szum czarnej płyty tak wpływa na naszą wyobraźnię znacznie lepiej przyjmowane są przez nasz słuch od płyt cd, czy utworów w mp3.

Współczesne gramofony są dość drogie, jednak spora część z Was ma gdzieś na strychu jakiś sprzęt zdatny do ich odtwarzania, na przykład gramofon bernard. Dziś pokażę Wam, jak naprawiać stare gramofony, abyśmy mogli cieszyć się urokiem oldskulowych nagrań. Zobaczcie jak naprawić gramofon i spróbujcie to zrobić sami. Być może uda Wam się wskrzesić obiekt pożądania, dzięki któremu Wasz dziadek tańczył z Waszą babcią. :)

Do poradnika Jak naprawiać i konserwować gramofon BERNARD przypisano następujące tagi:

elektronika naprawa gramofonu jak naprawić gramofon gramofon bernard naprawa starych gramofonów

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak naprawiać i konserwować gramofon BERNARD skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

  1. Awatar użytkownika tede774

    tede774

    Jul 03, 2015

    Strodoskop wcale nie będzie miał częstotliwości 100 Hz (w jednym cyklu zapalał się dwa razy- na górną i dolną połówkę sinusoidy)w takim układzie. Sprawdź zresztą na oscyloskopie. Bedzie 50 Hz. Przez mostek przepuściłeś przecież tylko górną połówkę sinusoidy. Moim zdaniem logiczniejszym rozwiązaniem jest bezpośrednie podłączenie dwóch diod w dwóch kierunkach równolegle, ale i tak nie widzę nadal w tym sensu, gdyż co to za różnica, czy na talerzu na jedno mignięcie przeleci jedna krateczka kontrolna, czy dwie.